Review van EXIT: Het spel – Avonturen op Catan
"'Wie heeft er voor mij een graan, ik geef je er een hout voor terug'"
— Remon & Chantal
‘Wie heeft er voor mij een graan, ik geef je er een hout voor terug’. Klinkt dat bekend in de oren? We mochten weer een nieuw EXIT spel spelen, daar zijn we inmiddels toch wel erg fan van hoor. Deze keer bundelen 2 toppers hun krachten: EXIT en CATAN. De uitkomst is een verassend leuk en goed escape spel.

In deze nieuwste versie is er eigenlijk geen sprake van EXIT maar van ENTER. We gaan niet van het eiland van Catan ontsnappen maar er juist naartoe om het te ontdekken. Deze review zal niet heel lang zijn. Niet omdat het een slecht spel is maar juist omdat we er inhoudelijk eigenlijk niets over willen verklappen wat de verassing weg zou halen als je het zelf zou gaan spelen. Dus zijn we ook voorzichtig met de foto’s. We laten alleen zien wat ook al op de doos staat. Deze nieuwe EXIT wordt uitgegeven door 999 Games. Te spelen met 1-4 spelers. De speeltijd staat op 45-90 minuten. Leeftijd is 10+.

Maar we kunnen natuurlijk wel vertellen wat we ervan vinden. We hebben dit spel met z’n tweeën gedaan. Er zijn verschillende niveaus, dit spel valt onder ‘beginners’. Zelf zijn we al jaren bekend met de wereld van Catan. We spelen Catan regelmatig en dat helpt ook om goed in de sfeer van dit EXIT spel te komen. Overigens geen vereiste om dit te kunnen spelen maar we denken zelf wel dat dit spel voor de Catan liefhebbers gemaakt is.
Het verhaal zit prima in elkaar en de puzzels zijn leuk om te maken. Zoals bekend kun je dit spel maar één keer spelen omdat je van alles moet gaan knippen en vouwen, je moet echt out of the box denken. We zetten onze tijd maar niet in deze review, we hebben het lekker op ons gemak gedaan😜
Kortom, deze samenwerking is wat ons betreft echt geslaagd. Hopelijk brengt EXIT de komende tijd meer van dit soort spellen uit. Wij zijn voor!
Deze review van EXIT: Het spel – Avonturen op Catan is geschreven door Remon & Chantal.
Lees alle reviews van Remon & Chantal
Koop EXIT: Het spel – Avonturen op Catan bij je lokale Spellenwinkel:
Alle SpellenwinkelsSteun Spellenbunker, koop bij deze winkels:
999 Games Shopbol.com
Amazon
Videos over EXIT: Het spel – Avonturen op Catan
Omschrijving van EXIT: Het spel – Avonturen op Catan
EXIT: Het spel – Avonturen op Catan komt uit de Exit het Spel Spelfamilie. EXIT: Het spel – Avonturen op Catan is een Familiespel dat door 1-4 spelers gespeeld kan worden vanaf 10 jaar. Een spelletje EXIT: Het spel – Avonturen op Catan duurt gemiddeld 90 minuten en scoort qua moeilijkheid 2 ster(ren) . EXIT: Het spel – Avonturen op Catan is ontworpen door Inka Brand & Markus Brand en wordt in het Nederlands in Nederland & België uitgegeven door 999 Games. .
De Exit het Spel Spelfamilie
Deze spellen komen ook uit de Exit het Spel Spelfamilie




